Træningsløb 14/1 2012

.

14-01-12

Resultatliste per klasse

Maxi 1 |  Maxi 2 |  Midi |  Mini | 

Resultatliste Maxi 1Return
Placering Navn Klub                  Tid
1Jørgensen,Flemming OK Snab 45:17 + 00:00
2Kristensen,Torben OK Snab 46:26 + 01:09
3Seir,Toke OK Gorm 48:05 + 02:48
4Ringive,Mathias OK Gorm 49:01 + 03:44
5Larsen,Morten OK Gorm 53:02 + 07:45
6Blok,Karsten OK Snab 57:24 + 12:07
7Sudergaard,Uffe OK Melfar 1:01:08 + 15:51
8Jensen,Malte OK Melfar 1:09:01 + 23:44
Resultatliste Maxi 2Return
Placering Navn Klub                  Tid
1Jørgensen,Ulrika OK Snab 39:41 + 00:00
2Pedersen,Gert OK Melfar 45:29 + 05:48
3Sperling,Henrik KOK 46:18 + 06:37
4Jensen,Niels N. OK Snab 47:38 + 07:57
5Thomsen,Jørn KOK 49:01 + 09:20
6Blok,Thomas OK Snab 50:09 + 10:28
6Kristensen,Victor OK Snab 50:09 + 10:28
8Ringive,Martin OK Gorm 51:18 + 11:37
9Pedersen,Mads Basse OK HTF 52:02 + 12:21
10Hansen,Ida KOK 53:19 + 13:38
11Gydesen,Carl Christian OK Melfar 55:05 + 15:24
12Frandsen,Henning KOK 55:53 + 16:12
13Gydesen,Johanne OK Melfar 56:58 + 17:17
14Christensen,Charlotte OK Snab 57:20 + 17:39
15Jensen,Henrik OK Snab 58:01 + 18:20
16Staugaard,Hanne KOK 58:12 + 18:31
17Lykkebak,Lau OK Snab 1:03:11 + 23:30
18Nielsen,Jette KOK 1:05:43 + 26:02
19Isaksen,Amanda OK Snab 1:06:50 + 27:09
20Isaksen,Kaj OK Snab 1:06:52 + 27:11
21Larsen,Merete OK Gorm 1:10:40 + 30:59
22Jensen,Lotte M. OK Melfar 1:19:36 + 39:55
23Andersen,Svend OK Snab 1:50:45 +1:11:04
DNFJensen,Verner OK Melfar
Resultatliste MidiReturn
Placering Navn Klub                  Tid
1Staugaard,Søren Eg KOK 32:20 + 00:00
2Jørgensen,Morten OK Snab 32:31 + 00:11
3Thygesen,Anders KOK 32:52 + 00:32
4Ross-Hansen,Hans Christian OK Gorm 36:54 + 04:34
5Dalgaard,Tine KOK 37:42 + 05:22
6Rasmussen,Rasmus OK Snab 38:22 + 06:02
7Nielsen,Line KOK 38:48 + 06:28
8Sørensen,Susanne KOK 39:15 + 06:55
9Gydesen,Hedvig OK Melfar 40:06 + 07:46
10Gydesen,Terkel OK Melfar 40:12 + 07:52
11Knudsen,Morten OK Melfar 42:39 + 10:19
12Foster,Lene Koch KOK 43:00 + 10:40
13Hansen,Niels J. M: KOK 47:01 + 14:41
14Jacobsen,Bent KOK 47:17 + 14:57
15Krogh,Kasper KOK 50:53 + 18:33
16Nielsen,Simon OK Gorm 52:08 + 19:48
17Nielsen,Jens OK Gorm 52:11 + 19:51
18Ramus,Jonathan OK Fros 52:30 + 20:10
19Petersen,Jan OK Fros 56:20 + 24:00
20Grøn,Bodil OK Fros 56:27 + 24:07
21Samuelsen,Steen KOK 1:00:37 + 28:17
22Johansen,Dorthe OK Gorm 1:04:17 + 31:57
23Winum,Leif KOK 1:05:18 + 32:58
23Winum,Sarah KOK 1:05:18 + 32:58
25Holm,Filip OK Gorm 1:17:41 + 45:21
26Holm,Lisbet OK Gorm 1:17:47 + 45:27
Resultatliste MiniReturn
Placering Navn Klub                  Tid
1Petersen,Jens Kristian OK Gorm 32:55 + 00:00
2Jørgensen,Eva OK Snab 33:00 + 00:05
3Staugaard,Trine Eg KOK 36:35 + 03:40
4Rasmussen,Rikke OK Snab 37:37 + 04:42
5Ramus,Christian OK Fros 45:05 + 12:10
6Holm,Daniel OK Gorm 56:23 + 23:28
7Holm,Andreas OK Gorm 56:55 + 24:00
8Mørk,Kriatian + Siri OK Snab 1:01:59 + 29:04
DSQSørensen,Jonas KOK 33:40
DSQRasmussen,Lone OK Snab 37:38

15-01-12 10:48:58 eTiming vertion 2.5 Emit as

Lisensen tillhører: KOLDING OK